TEL: 0917 276 880 E-MAIL: pbsan@pbsan.sk

Firma je držiteľom certifikátu Systém manažérstva kvality EN  ISO 9001:2008

STATICKÉ ZAISŤOVANIE V STAVEBNÍCTVE

Realizujeme opravy statických porúch priemyselných objektov a rodinných domov metódami lepenej uhlíkovej výstuže, aplikáciou helikálnej výstuže, prípadne zopnutia objektov tiahlami a predopnutými lanami.

 

INJEKTÁŽE BETÓNOVÝCH A MUROVANÝCH KONŠTRUKCIÍ

Naša firma je vybavená modernými injektážnymi zariadeniami a používame materiály renomovaných výrobcov ako sú Stado Cz, DeeNeef, MC Bauchemia, Minova, Sika, Basf,...

 

VLHKÉ MURIVO: SANÁCIA A ODSTRAŇOVANIE PRÍČIN

Odstránenie vlhkosti z muriva realizujeme chemickou injektážou, podrezávaním reťazovou pílou a dodatočne zarážanými plechmi.

 

SANÁCIA BETÓNOVÝCH KONŠTRUKCIÍ

Sanácie – reprofilácie stavebných konštrukcií, hlavne železobetónových, zaujímajú pomerne významné miesto medzi špeciálnymi stavebnými technológiami.

 

MONOLITICKÉ ŽELEZOBETÓNOVÉ STAVBY

Ponúkame realizácie menších monolitických konštrukcií s využitám vlastného systemového debnenia DOKA.

 

monoliticke konstrukcie m

Naše dlhoročné skúsenosti, odborná spôsobilosť a kvalitné materiálne vybavenie nás predurčuje k tomu, aby sme Vám boli dobrým partnerom pri riešení vzniknutých problémov na Vašich stavbách. Naše prednosti sú v akčnosti, v možnostiach alternatívnych riešení, použití netradičných technológií a neposlednej rade v schopnosti poradiť a dodať Vám materiál „šitý na mieru".